Szanowni Państwo,
Pod szyldem DATABOX działamy na rynku od 2004 roku w segmencie okablowanie strukturalne i teletechniczne.
Jako bezpośredni dystrybutor producenta, firmy BKT Elektronik, oferujemy Państwu wysokiej jakości osprzęt instalacyjny do budowy sieci LAN. Są to elementy systemu DRAKOM opartego na kablach UTP, U/FTP, F/UTP, S/FTP produkcji firm DRAKA Comteq i BKT Elektronik.

W ofercie posiadamy również szeroki wybór osprzętu instalacyjnego wiodących firm z branży jak np.: Emiter Net, ZPAS, JAVEL, Marmat, Mutlusan, Maxbert i inni.

Istotną częścią naszej oferty są obudowy teleinformatyczne 19”, szafy serwerowe i szafy energetyczne krajowych liderów ( i nie tylko) branży obudów IT, czyli:

  • BKT Elektronik
  • ZPAS Group
  • TOTEN Co.

Wyjątkowym produktem w naszej ofercie są szafki i obudowy zewnętrzne URIARTE o wysokiej szczelności (IP44, IP65, IP67) odporne na każde warunki atmosferyczne wykonane z poliestru termoutwardzalnego wzmacnianego włóknem szklanym.

W stałej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości kable miedziane i światłowodowe m.in. takich producentów jak: DRAKA Comteq, BKT Elektronik, Madex, Technokabel.

Realizujemy zamówienia nie tylko na produkty standardowe (katalogowe) ale również na asortyment jednostkowy produkowany na indywidualne zamówienia jak np. multipatchcordy światłowodowe  o dowolnej długości na kablu uniwersalnym lub zewnętrznym.

Można u nas zamawiać patchcordy miedziane kat.3, kat.5e, kat.6, kat.6A o długości od 0,25 m do 100 m również na kablu zewnętrznym.

Służymy Państwu szybką, fachową i miłą obsługą codziennie (Pn. – Pt.) w godz. 9.00-17.00.
Stałym klientom gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz realizację nietypowych zamówień w rozsądnych terminach.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół DATABOX